حاشیه چیندار دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم

حاشیه چیندار: دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم دوچرخه سواری مازندران گردشگری شهدای مدافع حرم کرمان

گت بلاگز ورزشی مدیریت در اعتصاب بازیکنان پرسپولیس نقش دارد/ فقط ادعای فوتبال حرفه ای داریم ، درخشان

سرمربی پیشین تیم پرسپولیس گفت: نقش مدیریت کلوب پرسپولیس در مسئله اعتصاب بازیکنان این تیم بسیار پر رنگ هست.

مدیریت در اعتصاب بازیکنان پرسپولیس نقش دارد/ فقط ادعای فوتبال حرفه ای داریم ، درخشان

حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص اعتصاب بازیکنان تیم پرسپولیس و عدم شرکت در تمرینات این تیم به علت پرسشها مالی اظهار کرد: جای تاسف بسیار است که ما ادعا می کنیم فوتبال حرفه ای داریم ولی پرداخت مطالبات بازیکنان به درستی انجام نمی شود، به نظر من مدیریت کلوب پرسپولیس باید هر چه سریعتر این مسئله را حل کند.

عبارات مهم : اعتصاب
وی افزود: من خدا را شکر می کنم که این اتفاقات در انتهای فصل رخ داد لیکن چه بسا اگر چنین مسائلی در اواسط فصل رخ می داد، پرسپولیس از کسب عنوان قهرمانی دور می شد.

سرمربی پیشین تیم پرسپولیس ادامه داد: هنگامی که مطالبات بازیکنان پرداخت نمی شود آنان به خود اجازه می دهند که تا دریافت حق خود اعتصاب کنند، نقش مدیریت کلوب در این گونه پرسشها بسیار پر رنگ است و از ابتدا باید نحوه پرداخت قراردادها بررسی می شد تا کار به اعتصاب کشیده نشود.

درخشان در آخر با اشاره به بلاتکلیفی کلوب های لیگ برتری گفت: علی رغم اینکه شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را پشت سر می گذاریم ولی هنوز کلوب های ما در بلاتکلیفی به سر می برند، به اعتقاد من باید جهت جلوگیری از محرومیت هایی که فیفا جهت فوتبال کشورمان در نظر می گیرد و همچنین داشتن یک فوتبال حرفه ای و آبرومند، باید دست به دست هم بدهیم و پرسشها موجود را حل کنیم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اعتصاب | فوتبال | مدیریت | بازیکنان | پرسپولیس | حمید درخشان | سرمربی پیشین پرسپولیس | اعتصاب بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog