حاشیه چیندار دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم

حاشیه چیندار: دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم دوچرخه سواری مازندران گردشگری شهدای مدافع حرم کرمان

گت بلاگز بین‌الملل تصویرهای + ترامپ، مسئول جنجال بی‌حجابی ملانیا و ایوانکا در عربستان

دونالد ترامپ که پیش از این بی‌حجابی میشل اوباما در سفر به عربستان را به باد انتقاد گرفته بود، این بار خود سوژه رسانه‌ها شد.

تصویرهای + ترامپ، مسئول جنجال بی‌حجابی ملانیا و ایوانکا در عربستان

به گزارشگروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری هیل؛ ملانیا ترامپ”، بانوی اول آمریکا و “ایوانکا ترامپ”، دختر ارشد مدیر جمهور آمریکا بعد از حضور در عربستان از پوشیدن روسری خودداری کردند.

عبارات مهم : ملانیا

حجاب نداشتن جهت مقامات غربی و همراهان آن ها در عربستان سعودی بلامانع است.

ترزا می، نخست وزیر انگلیس و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان نیز اوایل امسال میلادی در سفری که به عربستان داشتند از پوشیدن حجاب امتناع کردند.

با این حال، خانواده ترامپ درحالی از هواپیمای ایر فورس وان در فرودگاه ملک خالد شهر ریاض پیاده شدند که بی حجابی آن ها تعجب بسیاری از رسانه ها را برانگیخت. دونالد ترامپ، در پیامی توئیتری که سال ۲۰۱۵ منتشر کرد، بی حجابی میشل اوباما در سفر به عربستان را به باد انتقاد گرفت. او این اقدام میشل را نوعی توهین به فرهنگ آن کشور عنوان کرده بود.

ترامپ در این پست که ژانویه ۲۰۱۵ منتشر شد، نوشت: «بسیاری از مردم فکر می کنند، حجاب نداشتن زن اوباما و امتناع از پوشیدن روسری در عربستان فوق العاده هست. ولی به عقیده من این توهین است.»

ملانیا در این سفر پیراهنی بلند با پوشش کامل به تن داشت، ولی از پوشیدن حجاب سر خودداری کرد. اقدامی که دو سال پیش ترامپ از آن انتقاد کرده بود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ملانیا | بی حجابی | عربستان | دونالد ترامپ | ملانیا ترامپ | ایوانکا ترامپ | خانواده ترامپ | عربستان سعودی

تصویرهای + ترامپ، مسئول جنجال بی‌حجابی ملانیا و ایوانکا در عربستان

تصویرهای + ترامپ، مسئول جنجال بی‌حجابی ملانیا و ایوانکا در عربستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog