حاشیه چیندار دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم

حاشیه چیندار: دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم دوچرخه سواری مازندران گردشگری شهدای مدافع حرم کرمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این‌جا بهشت فوتبالی نبود/ تماسی با مهاجم جاماییکایی نداشته‌ایم ، شفر

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید این‌جا بهشت فوتبالی نیست ولی اعضای تیم قدم به قدم پرسشها را بر طرف می‌کنند. 

این‌جا بهشت فوتبالی نبود/ تماسی با مهاجم جاماییکایی نداشته‌ایم ، شفر

شفر: این جا بهشت فوتبالی نبود/ تماسی با مهاجم جاماییکایی نداشته ایم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید این جا بهشت فوتبالی نیست ولی اعضای تیم قدم به قدم پرسشها را بر طرف می کنند.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر ظهر دوشنبه در نشست خبری پیش از مصاف تیمش برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: می دانم که این جا بهشت فوتبالی نبود هنگامی که آمدم و گاهی می بینم که روزانه مشکلاتی جهت ما ایجاد می شود. با همه پرسشها کنار می آییم و قدم به قدم پیش می رویم. با اعتماد به نفس جلو می رویم و پرسشها را بر طرف می کنیم. این نخستین بار نیست که به یک تیم می روم که شرایط خوبی ندارد. ولی بعدا خود را اوج کشیدیم. باید کارهای بیش تری کنیم و پرسشها را بر طرف کنیم.

این‌جا بهشت فوتبالی نبود/ تماسی با مهاجم جاماییکایی نداشته‌ایم ، شفر

او افزود: بعد از داربی بازیکنان خیلی ناراحت بودند ولی به آن ها گفتم که ناراحت نباشید. ما باید بیش تر تلاش کنیم چون در سطحی نبودیم که پیروز شویم. بعد باید بیش تر تمرین کنیم تا بهتر شویم. من با خیلی از بازیکنان مثل باقری و بیت سعید صحبت کردم. به آن ها گفتم اگر مشکلی دارید بگویید آن پرسشها چیست. ما دیروز با باقری صحبت کردیم. او یکی از عالی ترین هافبک های دفاعی هست. از او پرسیدم آیا عملکردت در تمرین با زمین بازی تفاوت دارد و او گفت مسئله اعتماد به نفس دارم. اعتماد به نفسم را از دست داده ام. حالا باید با او صحبت کنیم تا این اعتماد به نفس برگردد. یک ملاقات با مدیرعامل استقلال داشتم و کارهایی که باید انجام شود را به او گفتم که چه چیزهایی می خواهیم تا موفق شویم. حدود ۴ ساعت جلسه با مدیرعامل استقلال داشتم. خیلی راحت باهم صحبت کردیم تا بتوانیم آینده خوبی داشته باشیم

شفر ادامه داد: (در باشگاه) روی صندلی که نشسته بودم، دیدم چقدر جام قهرمانی آن جا هست. ما می خواهیم به آن مرحله برگردیم. ما خیلی سخت کار می کنیم تا آینده خوبی جهت استقلال بسازیم. در دو سه روز گذشته بارها بازی نفت را دیدم. تیمی محکم، قدرتمند و خشن هستند. ما باید به آمادگی ۱۰۰ درصدی خود بر گردیم. همان عملکرد نیمه دوم برابر پرسپولیس. می دانیم حریف مان با توپ های بلند از خط دفاع به حمله اضافه می شوند. ما نباید فقط ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشیم بلکه باید هوشمندانه هم بازی کنیم. امیدوارم که بعد از این بازی که با نتیجه خوب به آخر برسد، تعطیلاتی داریم که شروع دوباره ای جهت لیگ خواهد بود. شاید به مرکز تازه تمرین مان برویم. مربیان جدیدی به کادر اضافه می کنیم. مربیانی که خیلی خوب فوتبال را درک کنند و بازیکنان را کمک کنند. برایمان مهم است که به مرکز فنی جدیدمان برویم. در گذشته امکانات ما در حدی نبوده که برازنده کلوب استقلال باشد ولی این مرکز تازه تمرینی شبیه منزل جهت بازیکنان است و این خیلی مهم هست. ما مرحله به مرحله تلاش می کنیم جلو برویم. مطمئنم که ما عالی ترین کار را انجام می دهیم.

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید این‌جا بهشت فوتبالی نیست ولی اعضای تیم قدم به قدم پرسشها را بر طرف می‌کنند. 

سرمربی استقلال در پاسخ به این که آیا بیت سعید و میک مک درموت قرار است از استقلال جدا شوند، گفت: من با بیت سعید رو در رو صحبت کردم. می خواهم بدانم که آیا او سطحی که در کلوب قبلیش داشته در استقلال ندارد. او گفت که اعتماد به نفس کافی ندارد و در گذشته اعتماد به نفسش را از دست داده هست. این کاری نیست که فقط در تمرین باشد و باید جدا از تمرین هم با او صحبت کنیم و در تعطیلات وقت خوبی جهت این مساله داریم. امیدوارم که او را در سطح کلوب قبلیش برگدانم. ولی راجع به میک باید بگویم که او قبلا مربی بدنساز تیم بوده و در یک بازی هم سرمربی شد. شاید این شانس را جهت خودش دیده که این طبیعی هست. الان هم من آمده ام و هرکاری کنیم عالی ترین کار جهت کلوب هست. جهت قدم بعدی کاری میک مک درموت آرزوی موفقیت دارم.

وی راجع به احتمال جذب مهاجم جاماییکایی به استقلال گفت: او در کانادا متولد شده است و بازیکن خوبی هست. نمی دانم چه کسی اسم او را در رسانه ها مطرح کرده هست. اگر بازیکنی بخواهیم جذب کنیم با نظر من خواهد بود. ما تماسی با این بازیکن نداشته ایم. شاید یک مدیر برنامه بخواهد نام او را مطرح کنم. من یک مربی حرفه یی هستم و می خواهم همه مثل کلوب استقلال حرفه یی باشند. اگر کسی را بخواهیم با مدیریت کلوب صحبت می کنیم. نمی دانم نام این بازیکن چگونه در رسانه ها مطرح شد.

شفر در پاسخ به این پرسش که چه زمانی استقلال به اوجش بر می گردد و این که آیا درست است که تقوی قرار است دستیارش شود؟ عنوان کرد: من اصلا تقوی را نمی شناسم. خیلی راحت است که هر کسی به رسانه ها زنگ بزند و بگوید استقلال مرا می خواهد چون جهت او خوب هست؛ ولی من تقوی را نمی شناسم. ولی راجع به وقت باید بگویم که هنگامی که به استقلال آمدم، استقلال در رده دوم سوم نبود و در پایین جدول بود. نمی توانم زمانی جهت اوج رسیدن بگویم ولی سخت کار می کنیم تا به آن رده برسیم. من همان بازیکنان قبلی را دارم و بازیکن جدیدی به ما اضافه نشده هست. باید تلاش کنم بازیکنان به بالاترین سطح ارزش برسند. باید کمک ارزش کنم تا اعتماد به نفس خود را پیدا کنند.

این‌جا بهشت فوتبالی نبود/ تماسی با مهاجم جاماییکایی نداشته‌ایم ، شفر

وی راجع به بحث از بین بردن استقلال از آسیا گفت: این مساله در حیطه کاری من نیست و اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارم. بهتر است از مدیرعامل و هیات مدیره در این زمینه پرسش بپرسید. پرسشها یکی دوتا نیست و من باید با پرسشها زیادی کار کنم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که زمانی، عضو هیات مدیره استقلال گفته این تیم در هفته هجدهم به صدر جدول می رسد و آیا او می تواند این کار را بکند؟ گفت: تا حالا ایشان با من صحبتی نکرده و اگر بیاید، خوب است تا باهم در این باره صحبت کنیم. ما باید خیلی سخت کار کنیم و از کارمان حمایت کنیم. همه اعضای کلوب به ما کمک می کنند تا به آنچه می خواهیم برمی گردیم.

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید این‌جا بهشت فوتبالی نیست ولی اعضای تیم قدم به قدم پرسشها را بر طرف می‌کنند. 

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | فوتبالی | رسانه ها | استقلال | بازیکنان | اعتماد به نفس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog