حاشیه چیندار دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم

حاشیه چیندار: دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم دوچرخه سواری مازندران گردشگری شهدای مدافع حرم کرمان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری به دادسراها سر زدیم ، «غیرمجاز» از آینده بچه‌های طلاق می‌گوید

تهیه کننده «غیرمجاز» می‌گوید این فیلم راجع به آینده فرزند های طلاق است و تلاش دارد به خانواده‌ها نشان دهد چه خطراتی پیش روی این فرزند ها است. 

به دادسراها سر زدیم ، «غیرمجاز» از آینده بچه‌های طلاق می‌گوید

«غیرمجاز» از آینده فرزند های طلاق می گوید/ به دادسراها سر زدیم

عبارات مهم : فرزند

تهیه کننده «غیرمجاز» می گوید این فیلم راجع به آینده فرزند های طلاق است و تلاش دارد به خانواده ها نشان دهد چه خطراتی پیش روی این فرزند ها هست.

محمدحسین عامری پویا تهیه کننده فیلم سینمایی «غیرمجاز» به کارگردانی حسن یکتاپناه راجع به این فیلم به خبرنگار مهر گفت: این فیلم از چهارشنبه ۱۰ آبان ماه اکران عمومی می شود و به نظرم می تواند ارتباط خوبی با مخاطبان برقرار کند لیکن «غیرمجاز» یک دغدغه اجتماعی را روایت می کند. خیلی از خانواده ها با اعضای ۱۷ تا ۲۲ سال خود مسئله دارند از همین رو دخترها و پسرها از خانواده فرار و فکر می کنند بیرون از منزل به اهداف خود می رسند، همه به حرف های آنها گوش می کنند و کعبه آمال خود را بیرون از منزل می بینند. «غیرمجاز» به این عنوان پرداخته است که بعد از جدایی از خانواده چه اتفاقی جهت عضو جدا شده است رخ می دهد و چه فسادهایی در کمین آنها است.

به دادسراها سر زدیم ، «غیرمجاز» از آینده بچه‌های طلاق می‌گوید

عامری پویا بیان کرد: ما پیشنهاد می کنیم که خانواده ها به همراه فرزندان خود به تماشای این فیلم بنشینند چون در این صورت در روابط خود با فرزندانشان تجدیدنظر می کنند. هرچند فیلم های متعددی راجع به این عنوان ساخته شده است و هر کارگردانی از نگاه خود به روایت این مساله پرداخته ولی کارگردان این فیلم که دارای ۲۰ جایزه بین المللی است نگاه خاص ای به این عنوان داشته و این مساله دغدغه او بوده است از همین رو فکر می کنیم با مخاطبان ارتباط زیادی برقراری می کند.

این تهیه کننده گفت: هنگامی که طلاق جاری می شود بعضی فکر می کنند تنها همسران از هم جدا می شوند در حالی که قربانیان مهم این عنوان فرزندان هستند. اگر پدر و مادرها ببینند در هنگام طلاق چه اتفاق هایی در کمین فرزندان آنهاست قطعا در تصمیم خود تامل بیشتری می کنند. «غیرمجاز» همین عنوان را روایت می کند که بعد از طلاق چه اتفاقاتی جهت فرزندان رخ می دهد.

تهیه کننده «غیرمجاز» می‌گوید این فیلم راجع به آینده فرزند های طلاق است و تلاش دارد به خانواده‌ها نشان دهد چه خطراتی پیش روی این فرزند ها است. 

عامری پویا بیان کرد: ما قبل از تولید و در وقت نگارش فیلمنامه «غیر مجاز» به دادسراهای زیادی سر زدیم و خیلی از خانواده ها می گفتند ای کاش طلاق نمی گرفتیم تا فرزندانمان، فرزند های طلاق نمی شدند.

این تهیه کننده عنوان کرد: این فیلم ۲ سال و نیم در صف اکران قرار داشت و ما ناچار باید «غیرمجاز» را در همین وقت اکران می کردیم لیکن در غیر این صورت باز هم نمایش آن به عقب می افتاد. به هرحال رانت اکران در سینمای کشور عزیزمان ایران وجود دارد با این وجود اگر یک فیلم خوب باشد در هر فصلی که اکران شود مخاطب خود را جذب کند.

وی در آخر اظهار کرد: ما جهت تبلیغات این فیلم برنامه ریزی وسیعی کردیم و از جاهای متفاوت جهت این امر کمک خواسته ایم ولی صدا و سیما همراهی نمی کند و تنها تعداد ۶۸ تبلیغ به ما داده که بسیاری از آنها در حد زیرنویس هست. تلویزیون علی رغم شعارهایی که راجع به حمایت از محصولات فرهنگی می دهد در عمل این کار را انجام نمی دهد و حمایت سلیقه ای دارد.

به دادسراها سر زدیم ، «غیرمجاز» از آینده بچه‌های طلاق می‌گوید

واژه های کلیدی: فرزند | غیرمجاز | فرزندان | خانواده | تهیه کننده | اکران عمومی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog