حاشیه چیندار دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم

حاشیه چیندار: دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم دوچرخه سواری مازندران گردشگری شهدای مدافع حرم کرمان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جمشید مشایخی همچنان در بیمارستان

جمشید مشایخی که از یک ماه پیش (۱۳تیرماه) به علت پرسشها گوارشی در بیمارستان خوابیدن شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت، اکنون شرایط جسمانی‌اش رو به اصلاح است و داروهای

جمشید مشایخی همچنان در بیمارستان

جمشید مشایخی همچنان در بیمارستان

عبارات مهم : مشایخی

جمشید مشایخی که از یک ماه پیش (۱۳تیرماه) به علت پرسشها گوارشی در بیمارستان خوابیدن شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت، اکنون شرایط جسمانی اش رو به اصلاح است و داروهای درمانی او قطع شده است است.

فرزند جمشید مشایخی راجع به اوضاع جسمانی این هنرمند به ایسنا گفت: ما فکر می کردیم پدر شنبه ۱۳ مردادماه از بیمارستان مرخص می شود، ولی روز گذشته پزشکشان پیشنهاد کردند به خاطر ضعف جسمانی بهتر است چند روز دیگر در بیمارستان بمانند تا تقویت شوند. البته اکنون داروهایشان کاملا قطع شده است است و فقط مقداری فیزیوتراپی دارند.

جمشید مشایخی همچنان در بیمارستان

او ادامه داد: ما این پیشنهاد را با پدر هم مطرح کردیم و ایشان هم با وجود آنکه مدت زیادی است در بیمارستان خوابیدن هستند قبول کردند، لیکن قطعا شرایط نگهداری و مراقب در بیمارستان بهتر از منزل هست. به همین علت اگر اتفاق غیرقابل آینده نگری نیفتد تا پیش از آخر همین هفته از بیمارستان مرخص خواهند شد.

سام مشایخی در آخر گفت: حال استاد بسیار خوب است و عمل جراحی ارزش کاملا موفقیت آمیز بوده و اکنون هیچ دارویی جهت بیماریشان مصرف نمی کنند و فقط باید مقداری تقویت شوند.

جمشید مشایخی که از یک ماه پیش (۱۳تیرماه) به علت پرسشها گوارشی در بیمارستان خوابیدن شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت، اکنون شرایط جسمانی‌اش رو به اصلاح است و داروهای

به گزارش ایسنا، جمشید مشایخی از ۱۳ تیرماه به علت ضعف جسمانی و پرسشها گوارشی در بیمارستان خوابیدن شد و ۲۰ تیرماه بنا به تشخیص دکتر به علت چسبندگی روده تحت عمل جراحی قرار گرفت. جمشید مشایخی از سال گذشته، چندین بار به علت عمل جراحی در بیمارستان خوابیدن شده است و دوران نقاهت طولانی را پشت سر گذاشته است.

مشایخی از ماندگارترین اشخاص عرصه بازیگری و متولد ۶ آذر ۱۳۱۳ در پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. از سال ۱۳۳۶ با نمایش «وظیفه پزشک» فعالیت بازیگری اش را شروع کرد و با فیلم کوتاه «جلد مار» در سال ۴۲ برابر دوربین رفت، دو سال بعد با فیلم «خشت و آینه» وارد سینما شد.

این هنرمند تا به امروز ایفاگر نقش های زیادی بوده است که از جمله آن ها می توان به فیلم های «گاو»، «قیصر»، «شازده احتجاب»، «سوته دلان»، «خانه عنکبوت»، «کمال الملک»، «گل های داودی»، «آوار»، «پدربزرگ»، «طلسم»، «سرب»، «روز واقعه»، «خانه روی آب»، «یک بوس کوچولو»، «جرم» و «سیزده۵۹» و مجموعه های «هزاردستان»، «داستان های مولوی»، «سلطان صاحبقران»، «امام علی(ع)»، «پهلوانان نمی میرند» و «ستایش» اشاره کرد.

جمشید مشایخی همچنان در بیمارستان

واژه های کلیدی: مشایخی | خوابیدن | روز گذشته | عمل جراحی | بیمارستان | جمشید مشایخی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog