حاشیه چیندار دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم

حاشیه چیندار: دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم دوچرخه سواری مازندران گردشگری شهدای مدافع حرم کرمان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آمار رسمی مخاطبان سینما در ۴ ماهه اول سال ، زیاد کردن مخاطبان سینما

بررسی آمار فروش فیلم‌ها در ۴ ماهه اول سال ۹۷ نشان می‌دهد که میزان فروش فیلم ها و تعداد مخاطبان سینما نسبت به مدت مشابه در سال ۹۶ زیاد کردن چشمگیری داشته است.

آمار رسمی مخاطبان سینما در ۴ ماهه اول سال ، زیاد کردن مخاطبان سینما

زیاد کردن مخاطبان سینما/ آمار رسمی مخاطبان سینما در ۴ ماهه اول سال

عبارات مهم : سینما

بررسی آمار فروش فیلم ها در ۴ ماهه اول سال ۹۷ نشان می دهد که میزان فروش فیلم ها و تعداد مخاطبان سینما نسبت به مدت مشابه در سال ۹۶ زیاد کردن چشمگیری داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت امور سینمایی و سمعی بصری، محمود اربابی معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی اعلام کرد: سینمای کشور عزیزمان ایران در ۴ ماهه نخست سال ۱۳۹۷ به فروشی معادل ۱۰۳ میلیارد و ۷۹۱ میلیون و ۲۹۸ هزار تومان رسیده است و در طی این مدت ۱۱ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۳۹۲ نفر به تماشای فیلمهای درحال اکران نشستند.

وی ادامه داد: میزان فروش فیلم های سینمایی در چهار ماه نخست سال ۹۶ نیز معادل ۷۳ میلیارد و ۹۴۵ میلیون و ۴۷۴ هزار تومان و تعداد تماشاگران ۸ میلیون و ۸۷۹ هزار و ۹۶ نفر بوده هست.

اربابی با اشاره به زیاد کردن چشمگیر مخاطبان و همچنین میزان فروش فیلمها در سال ۹۷ افزود: بر اساس بررسیهای معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی میزان زیاد کردن فروش فیلمها در چهار ماهه ابتدایی سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۶ چهل درصد و تعداد تماشاگران نیز در چهار ماهه ابتدایی امسال نسبت به همین مدت در سال گذشته ۳۴/۶ درصد رشد داشته است.

معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی همچنین با اشاره به فروش تیرماه نیز گفت: میزان فروش سینمای کشور عزیزمان ایران در تیرماه سال ۹۷ معادل ۲۱ میلیارد و ۴۴۶ میلیون و ۴۶۵ هزار تومان بوده و ۲ میلیون و ۳۳۴ هزار و ۶۱۳ نفر به تماشای فیلم های اکران شده است نشستند.

وی با مقایسه تیرماه با مدت وقت مشابه سال ۹۶ اظهار کرد: این رقم در سال گذشته ۱۶ میلیارد و ۸۹۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان بوده و ۲ میلیون و ۰۲۲ هزار و ۶۴۱ نفر به تماشای فیلم ها نشستند که بر این اساس در تیرماه ۹۷ سینما ۲۷ درصد زیاد کردن فروش و ۱۵ درصد زیاد کردن بیننده را شاهد بوده است.

آمار رسمی مخاطبان سینما در ۴ ماهه اول سال ، زیاد کردن مخاطبان سینما

واژه های کلیدی: سینما | میلیون | سینمای | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog