حاشیه چیندار دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم

حاشیه چیندار: دوچرخه سواری شهدای مدافع حرم دوچرخه سواری مازندران گردشگری شهدای مدافع حرم کرمان

گت بلاگز اخبار حوادث شرح ربوده شدن مرد کارخانه داری که جهت آزادی اش 5میلیاردتومان خواسته بودند

سه‌شنبه هفته گذشته خبر ربوده شدن مرد تاجراز برابر هتلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران به پلیس اعلام شد.

شرح ربوده شدن مرد کارخانه داری که جهت آزادی اش 5میلیاردتومان خواسته بودند

عبارات مهم : ایران

سه شنبه هفته گذشته خبر ربوده شدن مرد تاجراز برابر هتلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران به پلیس اعلام شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد عمل شدند.در بررسی های صورت گرفته، مشخص شد مرد ثروتمند که همراه راننده و محافظ شخصی اش به محل قرارشان در برابر هتل رفته بود از سوی افراد ناشناسی نشانه ضرب و شتم قرار گرفته و درنهایت با خودروی پژو پرشیا سفید رنگی ربوده شده است است.بنابراین خیلی سریع دوربین های مداربسته هتل مورد بازبینی قرار داده شد تا اینکه درادامه ردیابی ها هویت یکی از مردان ناشناس شناسایی شد.

این مرد اردشیر نام داشت که مدتی قبل کارخانه ای را به مرد ربوده شده است فروخته بود ولی برسرانجام این معامله باهم اختلاف های مالی پیدا کرده بودند.

شرح ربوده شدن مرد کارخانه داری که جهت آزادی اش 5میلیاردتومان خواسته بودند

درحالی که تحقیقات تخصصی جهت شناسایی محل نگهداری گروگان 41 ساله ادامه داشت، آدم ربایان که پلیس را در چند قدمی خود می دیدند، از شمال به پایتخت کشور عزیزمان ایران برگشته و مرد ثروتمند را آزاد کردند.

در ادامه این تحقیقات، اردشیر و یکی ازهمدستان اجیر شده است اش، بازداشت شدند.

سه‌شنبه هفته گذشته خبر ربوده شدن مرد تاجراز برابر هتلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران به پلیس اعلام شد.

صبح دوشنبه گذشته نیزیکی دیگر از متهمان که قصد وصول چک 100 میلیون تومانی را داشت بازداشت شد.

وکیل مرد ثروتمند نیز راجع به این آدم ربایی گفت: «صبح روزحادثه موکلم به همراه راننده و محافظش به محل قراررفته بودند. او با مرد کارخانه داری قرار داشت که چند وقت قبل از او یک کارخانه خریداری کرده بود. آن طور که بعد ازآن در جریان قرار گرفتم فروشنده کارخانه مرد میانسالی به نام اردشیر بود که کارخانه را یک میلیارد تومان فروخته بود. ولی زمانی که موکلم جهت انجام امورنقل وانتقال سند اقدام کرده بود متوجه شد کارخانه 3 میلیارد و 500 میلیون تومان بدهی بانکی داشته است.بنابراین موکلم با فروشنده تماس گرفته و از او خواسته بود بدهی چند میلیاردی اش را تسویه کند.

اما وی نه تنها تسویه حساب نکرد، بلکه ازموکلم خواسته بود مقداری پول به او قرض دهد تا بدهی بانکی اش را تسویه کند و بعد از آن به صورت اقساطی پول موکلم را برگرداند. این ماجرا ادامه داشت تا اینکه اردشیر با موکلم قرار ملاقات گذاشته و زمانی که به محل قراررفته بود، اردشیر به همراه سه مرد دیگر که آنها را اجیر کرده بود موکلم و همراهانش را مورد ضرب و جرح قرار داده و خریدارکارخانه را با زور وتهدید ربوده بودند. آنها بعد ازگروگانگیری، 5 میلیارد تومان جهت آزادی اش درخواست کرده بودند که درنهایت زمانی که پلیس را در تعقیب خود دیدند تنها با دریافت یک چک 100 میلیون تومانی به پایتخت کشور عزیزمان ایران برگشته و موکلم را آزاد کرده بودند.

شرح ربوده شدن مرد کارخانه داری که جهت آزادی اش 5میلیاردتومان خواسته بودند

واژه های کلیدی: ایران | ثروتمند | کارخانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog